Bor Yağ, Bor Yağı,Kızak Yağı,Sentetik Gres,Zincir Yağı, Kayganlaştırıc - Hakkimizda

Hakkımızda

Tribochemi Hakkında

Hakkımızda

TRİBOCHEMİ KİMYA olarak 20 yılı aşan sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimiz  ile paylaşmanın heycanını duymaktayız.  

Kurulduğu günden beri sahip olduğu uzmanlık alanı olan TRİBOLOJİ ( Yağlama Bilimi ve Tekonolojisi dalında ) sektöründe siz değerli müşterilerimizin  ihtiyaçları her zaman bizim düşünce ve eylemlerimizin merkezinde yer almaktadır. Bu sebeple Triboloji ile başlayıp Kimya ile yollarımızın kesişmesi sonucu TRİBOCHEMİ ortaya çıkmıştır.

Pazarda binlerce ucuz yağlayıcı bulunmaktadır fakat bunların çoğu müşterilerin makinelerinde bir iş görmemektedir. Ayrıca kaliteli ve yüksek performanslı değerli markalar da bulunmaktadır. Bunlar daha pahalıdırlar fakat pazarda önemli bir boşluğu doldururlar. Bizler TRİBOCHEMİ olarak bu önemli boşlukları doldurmakla görevliyiz.

Şirket politikamız çevrenin korunması ve kaynakların sorumlu olarak kullanılmasıdır. Böylece ürünlerimiz en yüksek kalite standartlarını karşılamak  ve en yüksek çevresel, ekonomik ve malzeme taleplerini sağlamak zorundadır.

Makinelerin ve kompleks sistemlerin ömrü ve onların sorunsuz çalışmaları müşterilerimizin üretim tesisleri için baskın faktörlerdir. Ve özellikle yüksek performanslı yağlar bunda önemli bir rol oynamaktadır.

Çevrenin korunması için aktif katkıda bulunmak kuruluş ilkelerimizin başında gelmektedir.

Sürdürülebilir gelişme sadece bir mantık kuralı değil aynı zamanda bizim gelecek için sorumluluğumuzdur. Şirket politikamızdaki çevreyle ilgili tüm  aktif, gönüllü ve sistematik katılımımız bizim için sadece bir ideal değil aynı zamanda kaynakların korunması için de maddi bir değerdir. Bu hem bizim için hem de müşterilerimiz için bir kazançtır.
Yönetim olarak biz ve personelimiz "Yaptığımız yatırımlar, sürdürülebilir bir gelecek içindir." demekle gurur duyuyoruz.